אנו מאמינים כי קפיצת מדרגה באיכות השירותים החברתיים תלויה ברצון וביכולת של ארגונים חברתיים, משרדי ממשלה ורשויות מקומיות להשתמש בנתונים בתהליכי קבלת ההחלטות שלהם

נובה - איורים של שירותי הייעוץ
 

מה אנו מציעים

נובה עובדת עם עמותות ושירותים חברתיים ממשלתיים ומוניציפאליים

 

האם יש לך אסטרטגיית נתונים?

אני שירות חברתי ממשלתי

אני ארגון חברתי

בחן את עצמך

נובה לקחה על עצמה לפתח ידע וכלים שיתמכו במעקב אחר תוצאות והפניית משאבים למה שעובד

 

הצוות שלנו

רוני בירמן

ראש תחום שירותים חברתיים

רוני מובילה את תהליכי הייעוץ ובניית היכולות בעמותות ובקרנות, בדגש על בניית אסטרטגיה ופיתוח אסטרטגיית נתונים.  בעלת נסיון רב בייעוץ לארגונים וכן במחקר כמותני ואיכותני, כחוקרת במכון המחקר "כלים שלובים" וכן כיועצת בחברת הייעוץ "שלדור". 

אורי גופר

ראש תחום מגזר ציבורי

אורי הוא יועץ אסטרטגי בכיר בעל ניסיון של כ-20 שנה בהובלת תהליכי ייעוץ וליווי ושל יזמות חברתית וחינוכית, פיתוח ויישום תכניות לשינוי מדיניות וניהול שותפויות בין-מגזריות מורכבות. 

הדס גבאי לרום

מנכ"ל נובה

הדס היא בעלת נסיון של 13 שנה בייעוץ ובניהול. החלה את דרכה כיועצת בחברת "שלדור", ולאחר מכן כיועצת, חברת ועד מנהל ולבסוף מנכ"לית עמותת נובה.

טל כהנא

יועצת בכירה בתחום המדידה וההערכה

טל היא מומחית מקצועית להערכה ומדידה במגזר החברתי. בעלת ניסיון רב שנים בהערכה ומדידה במגזר השלישי ובתהליכי פיתוח יכולות הערכה ומדידה והטמעתם בארגונים חברתיים.

אילנה פינשו

מנהלת תחום מדיניות ושותפויות

אילנה היא בעלת ניסיון של 12 שנים בתכנון אסטרטגי וניהול פרויקטים מורכבים במגזר הציבורי, השלישי והעסקי. ברשות התקשוב הממשלתי במשרד ראש הממשלה, הובילה אילנה את יישום הרפורמה הכלל ממשלתית להנגשת מאגרי מידע לציבור.

ענת הלוי

מנהלת תחום כלכלה התנהגותית

ענת היא פסיכולוגית חברתית בהכשרתה, חוקרת, מרצה ומנחת סדנאות בכלכלה התנהגותית. ענת הינה אחת מהמייסדות והמנהלת של המרכז היישומי לקבלת החלטות IDeCision במרכז הבינתחומי בהרצליה. 

מאיה רמז

רכזת כספים ותפעול

מאיה הגיעה לעמותת נובה לאחר שצברה ניסיון רב במגזר החברתי, הן בריכוז פרויקטים חינוכיים והן בניהול כספי ותקציבי, אותם רכשה בעבודתה בארגונים חברתיים.

יובל כרם-גילה

יועץ לאסטרטגיה וניהול

יובל כרם-גילה – יובל בעל ניסיון של כ 10 שנים בפרויקטים כלכליים במגזר הציבורי, הפרטי והשלישי. הוא מתמחה בעבודה עם המגזר הציבורי בתחומי הרכש, המדיניות והרגולציה.

אייקון נגישות - קישור להצהרת הנגישות

© 2019 נובה

Nova project  |  Tel Aviv  |  NGO #580438786

  • קישור לדף הפייסבוק של נובה
  • קישור לדף הלינקדאין של נובה

design by Tau studio