כתבו עלינו

מגזר מחפש הכוונה

 הדס (מנכ"לית נובה) ונוספים, מסבירים למה תפקידו של המנהל החברתי סבוך הרבה יותר ממה שנראה. ככה זה כשבמקום בעלי מניות הוא מדווח לפילנתרופ, כשאין לו דרך להעריך את עובדיו כיוון שהם מתנדבים, וכשבעיני הציבור הוא נתפס כמושחת.

לכתבה המלאה

השר איתן בכנס נובה: למגזר השלישי פוטנציאל עצום לשיפור השירות

ביום שלישי האחרון ציינה עמותת נובה, המעניקה שירותי ייעוץ עסקי ואסטרטגי ל-100 עמותות וארגונים חברתיים, את שנת פעילותה החמישית. הכנס עסק בשאלת האימפקט של פעילות חברתית על מגוון תחומים, ונכחו בו בכירים מהעולם הציבורי והעסקי בהם השר מיכאל איתן, ח”כ זבולון אורלב, יו”ר ועדת החינוך, התרבות והספורט, האלוף במיל’ משה קפלינסקי, מנכ”ל betterplace, אברום בורג, יו”ר הכנסת לשעבר ורו”ח ניר זיכלינסקי, מנכ”ל SRI Global Group.

לכתבה המלאה

הצוות המצטיין לשנת תשס

צוות סטודנטים שהשתתפו בקורס בייעוץ עסקי וניהולי לארגונים ללא כוונת רווח של המחלקה לניהול נערך בשיתוף עם עמותת נובה - ניהול ואקדמיה בשירות הקהילה, הוכרזו אתמול, יום ג', 12/1/2010 בכנס השנתי של העמותה כצוות המצטיין הארצי של פרויקט נובה לשנת תשס"ט.

לכתבה המלאה

מיזוג עמותות ככלי אסטרטגי במגזר השלישי

באחרונה אישרה ועדת חוקה לקריאה שנייה ושלישית בכנסת הצעת החוק בנוגע למיזוג עמותות - צעד מבורך שיסייע לעמותות להשתמש במיזוגים לייעול פעילותן. עמותות נפרדות השותפות לאותו חזון ולאותן מטרות יוכלו להתמזג וכך להגיע לקהלים רחבים יותר, לצמצם עלויות תפעול ולקדם את מטרותיהן באופן מועיל ויעיל יותר.

לכתבה המלאה

שיתופי פעולה במגזר השלישי

בהמשך להצלחה בשנה שעברה גם השנה ימשיך שיתוף הפעולה בין בית הספר לניהול על שם גילפורד גלייזר באוניברסיטת בן-גוריון בנגב, המרכז הישראלי לחקר המגזר השלישי ועמותת נובה המעניקה יעוץ עסקי - אסטרטגי לארגונים חברתיים

לכתבה המלאה

סיפורו של ראש צוות

עלון לתורמים של אוניברסיטת בן גוריון

לכתבה המלאה

המקרה של שפת הסימנים

הארגון בתחילת השנה לעמותת נובה (המעניקה יעוץ עסקי אסטרטגי לארגונים חברתיים) בבקשה לסיוע בהמשך פיתוח המיזם. האתגר של פיתוח הרעיון והרחבת שיווקו הוא ללא ספק מרתק בהינתן שמרבית האוכלוסייה אינה מודעת לצורך למרות השילוב מידי פעם של תרגום סימולטני בשפת הסימנים במהדורות החדשות.

לכתבה המלאה

לתרום מכל הלב את כל הראש

"אני רוצה לספר לכם על מקום התנדבות בו תורמים מהלב אבל גם מהמוח, מקום שמצליח לשלב את מדעי הכסף עם צרכי החברה וכל זאת עם קצת שאר רוח". במדור "בגוף ראשון", בו מתנדבים מספרים על פעילותם, מסביר שחר כהן על פעילות עמותת "נובה", המעניקה ליווי וייעוץ עסקי לעמותות שונות.

לכתבה המלאה

היזמים החברתיים-השבוע בטיים אאוט: 30 עד 30

מי שהמציא את המשפט "תנו להם חכות ולא דגים" כנראה חשב על עידו סום וברק גולדשטיין. במשך יותר מעשור, שבו הם פועלים בתחום החברתי, הם הצליחו לעשות את הבלתי ייאמן: להפוך עמותות רבות לרווחיות.

לכתבה המלאה

רוקדים ביחד בוסה נובה קטנה

"למה עמותות וארגונים חברתיים בכלל צריכים ייעוץ עסקי?", שואל-משיב הקול הקורא שהפיצו לאחרונה אנשי פרויקט "נובה" (ניהול ואקדמיה בשירות הקהילה), המזמין ארגונים להסתייע בשירותיו. "כי בעולם של תחרות, במקום בו כדי להצליח צריך להיות הכי טובים, כל ארגון צריך לשאוף למצוינות. הכי טוב פירושו הכי מקצועי - והכי מקצועי פירושו להבין בצורה הטובה ביותר את התהליכים ואת הסביבה בה אנחנו פועלים. להשפיע, להוביל שינוי, לתרום ולתת, אלו המטרות הנעלות ביותר שלשמן קמים ארגונים חברתיים.

לכתבה המלאה

הדרך לקריסה ( עמותות ) רצופה כוונות טובות

לכתבה המלאה

בבריכה של זבלדוביץ'

כנס ארגון נובה ירכז מחר כמה מבכירי המשק. בין היתר יהיו שם שר הרווחה יצחק הרצוג, סגן נשיא אריסון אחזקות ונשיא עמותת נובה ניר זיכלינסקי, מנכ"ל פרטנר דוד אבנר, מנכ"ל מיקרוסופט ישראל דני ימין, ואיש העסקים מאיר שני.

לכתבה המלאה

צוותי סטודנטים יעניקו ייעוץ עסקי לארגונים חברתיים

עם פתיחת שנת הלימודים האקדמית בחודש שעבר, הקימה עמותת "נובה" 25 צוותי עבודה של סטודנטים שיעניקו שירותי ייעוץ עסקי ופיתוח אסטרטגי לעמותות וארגונים חברתיים.

לכתבה המלאה

ללא כוונות הפסד

ברק גולדשטיין ועידו סום חברים כבר יותר מעשור ומתנדבים בפרויקטים שונים עוד מאז היו תיכוניסטים; בזמן לימודיהם לתואר ראשון, בדקו כיצד ניתן לשלב לימודים עם תרומה לקהילה והחלו לחקור את הנושא; עד עתה השקיעו גולדשטיין וסום כ-200 אלף שקל מכיסם הפרטי - והיד נטויה

לכתבה המלאה

ראיון רדיו עם גיא אברוצקי, מנכ"ל נובה

בתוכנית הרדיו "הזווית השלישית" (הראיון מתחיל מהדקה ה37)"
 

לשמיעת הראיון
خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود آهنگ ایرانی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم vpn خرید کریو Google