קורס אקדמי נובה

     

"בשבילי נובה=נדבך ומקפצה בחיים המקצועיים.

נובה הינו הקורס היחיד באוניברסיטה בו מקבלים כלים פרקטיים ומקצועיים שמהווים מקפצה להשתלבות במגזר העסקי.  בחינת ההכשרה; אין עוד קורס כמו נובה שמפתח את היכולות האנליטיות, מיישם מודלים תאורטיים בשטח, משחיז מיומנות בנית מצגות והעברתן ומהווה התנסות אמיתית והכנה לעבודה במגזר העסקי." סיון וייס , בודרת קורס נובה 2014-15 באוניברסיטת בן גוריון כיום אנליסטית שיווק 

 

סטודנטים שמתקבלים לקורס נובה, נהנים מהזדמנות יוצאת דופן ללמוד, להתנסות ולהחשף לעשייה מקצועית וחברתית מעולה. דמיינו: עשייה חברתית משמעותית, התנסות בכלים עסקיים מתקדמים, חשיפה בלתי אמצעית לבכירים ומובילים בעולם העסקים והייעוץ.

צוותי הייעוץ של נובה עוסקים באופן ישיר  בתכנון ומימוש אסטרטגיות, ייעול תהליכים, בניית תוכניות עסקיות, תוכניות שיווק, תיקי יישום והפעלה, מדידה וניתוח כלכלי מתקדם, ניהול פרויקטים ואפילו ניהול מו"מ.

מניסיוננו בתום השנה נפתחות בפני הסטודנטים שסיימו את הקורס בהצלחה דלתות במקומות העבודה הנחשקים בארץ וייתרון בתחרות על מקומות בבתי ספר הטובים בעולם לתארים מתקדמים.

פרויקט נובה מוכר כקורס בחירה בן 6 נקודות באוניברסיטת תל אביב ובאוניברסיטת בן גוריון, וכקורס המזכה ב-4 נקודות באוניברסיטה העברית ובמרכז הבין תחומי בהרצליה.

מבנה הקורס:  

 •  סמסטר א': בו צוות הייעוץ משלים תהליך אבחון מעמיק, גיבוש חלופות והמלצות ליישום. במהלך הסמסטר עוברים הסטודנטים, במקביל לעבודה בשטח, סדרה של שיעורים והכשרות מקצועיות שמכינות אותו להתמודדות עם המפגש  עם הלקוח. הכלים המקצועיים מועברים בשיתוף חברות חיצוניות, וכוללים בין היתר 

  סדנת אסטרטגיה המועברת ע"י בכירים בחברת הייעוץ האסטרטגי  TASC, סדנת שיווק בחברת מקאן אריקסון, סדנאות ייעוץ ארגוני המועברות ע"י  מנחים בכירים מקבוצת לוטם אסטרטגיה, שיעורים בנושאי המגזר השלישי, ועוד.

   

 • סמסטר ב': בניית תכנית יישום שמתרגמת את ההמלצות לתוכנית פעולה ישימה ובעלת יעדים ומדדים ברורים עבור הלקוח.

במהלך השנה הצוות נדרש, לפי אבני דרך מקצועיות להציג את ההתקדמות ואת התוצרים הן ללקוח והן לחבריו לקורס באקדמיה. דעו: בשל המימד המעשי של התמודדות עם אתגרים ממשיים של ללקוחות אמיתיים ודרישה לעמידה בסטנדרטים מקצועיים מעולם הייעוץ העסקי, נובה הוא קורס תובעני שדורש רמת מחוייבות גבוהה והשקעת זמן מרובה: לא מדובר בעוד מטלה בתוך ה"חממה". הרצינות שלכם במהלך הקורס משפיעה על חיהם של לקוחות אמיתיים ושל המוטבים שלהם. אנחנו מתייחסים למשימה שלנו ברצינות ומצפים מכם להתעלות.

איזה סטודנטים אנו מחפשים?

 •  אני מעוניין לשלב עשייה משמעותית יחד עם סיפוק, למידה וצבירת ניסיון מעשי.
 •  אני סטודנט מצטיין  (מנהל עסקים, חשבונאות, כלכלה, משפטים, פסיכולוגיה וכיו"ב).
 •  יש לי רקורד של מצויינות לפני ומחוץ לאוניברסיטה.
 •  אני מחוייב/ת לעשייה חברתית – זאת האחריות שלי – של כולנו.
 • אני יודע לעבוד בצוות.
 • יש לי שאיפות להוביל ולהגיע רחוק.

כל שנה מתקבלים לנובה כ-100 סטודנטים מהאוניברסיטאות השונות. למרות שרוב המועמדים לא מתקבלים, חתך הסטודנטים מגוון ועשיר. אם קראתם את הרשימה למעלה ואתם מרגישים שאולי אתם לא עומדים בכל הקריטריונים – ובכל זאת אתם בעל רצון עז לעשייה ולדעתכם הנתונים היבשים אולי לא מספרים את כל הסיפור – תגישו מועמדות ותשכנעו אותנו – כל שנה אנחנו מקבלים גם סטודנטים שמפגינים נחישות גבוהה, יכולות אנליטיות טובות, כישורי מנהיגות חזקים, למרות חוסר התאמה חלקי בחלק מנתוני הקבלה. המעז מנצח! 

למי פתוח הקורס? 

קורס נובה פתוח לסטודנטים מפקולטות לניהול/ מנהל עסקים, ולמספר מצומצם של פקולטות נוספות בכפוף להחלטות המוסד האקדמי.

מוסד למי פתוח הקורס סוג נקורס נקודות זכות 
אוניברסיטת תל אביב

סטודנטים לניהול משנים ב' וג' .

סטודנטים שנה ג' לפסיכולוגיה

סטודנטים שנה ג' מתוכנית פכ"מ

 לשאלות:tau@novaproject.org

קורס בחירה שנתי

6 נק"ז לסטודנטים לניהול

4 נק"ז לסטודנטים לפסיכולוגיה ופכ"מ

המרכז הבינתחומי

סטודנטים שנה ג בפסיכולוגיה

סטודנטים שנה ג' בפסיכולוגיה- מנהל עסקים 

לשאלות: idc@novaproject.org

קורס כישורים בשדה  4 נק"ז 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מעוניינים? רוצים להצטרף?

 היכנסו לקישור כאןמלאו את הפרטים ואולי תצטרפו למשפחת נובה לשנת הלימודים הבאה. בהצלחה! 


Add this to your website
 
خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود آهنگ ایرانی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم vpn خرید کریو Google