ניוזלטר פסח 2015

 

pic1
facebook-logo-1
linkedin-icon-small
pink-long
 
בכל דור ודור, חייב אדם לראות את עצמו כאילו הוא יצא ממצרים.

חירות ועבדות הינם מושגים שכל אחד מאיתנו בוחן, אולי לא בפשטות בה הם כתובים בהגדה, אך בהחלט בהיבטים שונים. האם בחרנו בבן הזוג איתו אנחנו חיים? האם אנחנו מרוצים מהקריירה אותה בנינו? האם אני מפחד לצאת לפרויקט משלי? ובעוד חלק מהאנשים מודים שהם חופשיים ובוחרים כל יום מחדש, ישנם רבים, ואף הקרובים אלינו, שמרגישים שהם עבדים למן מרדף של קריירה-משפחה-משכנתא. מרדף שאינם ממצים את עצמם בתוכו והיו שמחים אם היו פוגשים פרעה שישחרר אותם.

לקראת חג הפסח, בחרנו לעסוק בניוזלטר במושגי החירות והעבדות הקרובים אלינו, בוגרי נובה, וזאת כדי לעורר חשיבה גם בקרב אלו שמרגישים חופשיים בחייהם וגם בקרב אלו שאולי קצת פחות, שמרגישים שהגיע הזמן לשינוי וצריכים דחיפה קטנה לעבר החופש.
              
grey-short 6
as freedom יזמות וחירות 
אסף דנון, ראש צוות באוניברסיטת בן גוריון, השתתף בחודש שעבר בסיור של משלחת פילנתרופים מארגון ה-JFN שהתקיים תחת הכותרת - " ."Social startup nationבסיור הבין אסף משהו חדש על הקשר בין היזמות הפרטית שלו לחירות.
 
 
grey-short 6
There and back again 2  
There and Back Again
ניר, שהיה יזם והיום הוא שכיר מרוצה, מספר לנו על האתגרים והלמידות שצבר בדרך העצמאית, ומעודד אותנו לא לפחד מכישלונות ולהמשיך לחלום בגדול.


לכתבה המלאה
 
grey-short 7
Working 900 till 1700 2 ?Working 9:00 to 17:00
יעל גולן, עורכת הניוזלטר של נובה, מספרת על תובנות שאספה על איך הטכנולוגיה, שהייתה אמורה לשחרר אותנו, הופכת לעיתים את העבודה שלנו לעבדות.

 

לכתבה המלאה
 
   
pink-long 2
banner

Add this to your website
 
خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود آهنگ ایرانی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم vpn خرید کریو Google