נובה פותחת שנה


 נובה פותחת שנת תשע"ג...
 
בחודש אוקטובר נפתחה בשעה טובה שנת הפעילות של נובה. אנחנו נרגשים מהיקף הביקוש וההירתמות הרחבה של מתנדבים וסטודנטים להצטרף לפעילות.
  • כ-120 עמותות וארגונים חברתיים נבחנו לפרויקטים השנה מתוכן נבחרו 21 ארגונים בעלי פוטנציאל ההשפעה הגדול ביותר
  • כמעט 400 סטודנטים הגישו מועמדות לקורס ומתוכם נבחרו 110 סטודנטים מצטיינים בארבעת מוסדות הלימוד האקדמיים המובילים (אוניברסיטת בן גוריון, אוניברסיטת תל אביב, המרכז הבינתחומי הרצליה והאוניברסיטה העברית)
  • 100 אנשי עסקים פנו להתנדבות בנובה מתוכם נבחרו 21 מנטורים ו-23 ראשי צוותים שיובילו את הפעילות המקצועית
  • צוות מטה המתנדבים שלנו השנה כולל 20 בוגרי נובה ותיקים וסטודנטים לשעבר שיובילו את ניהול הפרויקטים, השיווק, מערכות המידע וההכשרות המקצועיות

יש לכולנו הזדמנות מדהימה לשינוי השנה. בין העמותות שייקחו חלק בפרוייקטים: האגודה למלחמה בסרטן, אש"ל ועמותת בעצמי. ממשיכים איתנו לשנה נוספת עמותת אנוש, החברה למתנ"סים ועיריית רמת גן לאחר פעילות מוצלחת בשנה שעברה.

מרבית העמותות עמן נעבוד השנה עוסקות בחינוך וילדים (32%) ובהעצמת אוכלוסיות (27%), לצד עמותות נוספות בתחום הבריאות (9%), בעלי המוגבלויות (14%) ותחומים אחרים.
  
כל הארגונים שנבחרו לתהליך השנה נמצאים בצומת דרכים משמעותית בו נדרש תהליך עומק ארגוני שנובה יכולה לסייע בו. הצורך המרכזי שנובה תסייע בו השנה הינו מיקוד אסטרטגי לצד פרויקטים נוספים בתחומי התפעול, המדידה ופיתוח הכנסות עצמיות. השנה אף היינו עדים לגידול בצרכים השיווקיים של עמותות אל מול המוכר מהשנים האחרונות.
 
המתנדבים שלנו השנה מסורים ומקצועיים כמו תמיד. 3 ראשי צוותים ממשיכים איתנו ברצף משנה שעברה, עופר טבח, קרן צוקרמן וגיא רג'ואן. 9 מנטורים ממשיכים השנה, בין הותיקים בכוחותינו, נחום פוספלד, דני שיינפלד ואריה כהן שממשיכים איתנו כבר שנה רביעית. השנה אנחנו גם עדים לחזרה של בוגרים לפעילות, לינור לשם, לאה סטולוביץ ולי שמר שהיו סטודנטיות בצוותי הייעוץ חוזרים לכוחותינו בתפקידי ניהול צוות.
 
חברת AVIV AMCG ממשיכה בתמיכה הנרחבת בדרום ובירושלים עם 4 מנטורים, מנהלת פרויקטים ושני ראשי צוותים. השנה גם בחברת B-Pro הרחיבו את שיתוף הפעולה עם תמיכה בניהול פרויקטים וראש צוות בירושלים.
  
גם השנה, כמיטב המסורת, נובה הזניקה את שנת הפעילות הבאה עלינו לטובה בסופ"ש פתיחת השנה שהתקיים בסוף חודש אוקטובר, בקיבוץ רוחמה שבנגב. במסגרת סוף השבוע, זכו ראשי הצוותים, המנטורים ומתנדבי המטה הוותיקים להכיר את תהליך הייעוץ בנובה, הנפשות הפועלות מאחורי הפרויקטים של השנה, ולהעמיק את הידע שלהם אודות המגזר השלישי ואתגרי הניהול שלו. להשלמת סדרת הרצאות הפתיחה של היום הראשון התפנקו המשתתפים בעל האש בניצוחם של הועד המנהל.
 כעת כשכולנו כבר מוכנים לעשייה, נותר רק לאחל בהצלחה לכל הצוותים: "אנו מברכים את מתנדבינו החדשים שמצטרפים למעגל העשייה שלנו, ומודים לכל אלו שממשיכים איתנו את דרכם משנים קודמות. יש לנו מתנדבים מדהימים שמבטיחים כי שנה זו תהיה לא פחות פוריה מהשנים שקדמו לה ואנו מלאי התרגשות לקראתה" (יהודית אדלר - מנהלת הפעילות המקצועית, במסגרת הסופ"ש).
 
עם סיומו של התהליך האסטרטגי שנובה עברה בשנה האחרונה אנחנו פועלים השנה להרחיב את יכולות הייעוץ של נובה ליצירת תוצאות בשטח של הפרויקטים שלנו. אנחנו מברכים את מוריס דורפמן ותמר שריר שהצטרפו לועד המנהל של נובה ואת גלי פולוצק וצוות מנהלי הפרויקטים שלנו שאחראים להטמעה של האסטרטגיה בשטח.

לצפייה באלבום התמונות מהסופ"ש לחץ כאן

 


Add this to your website
 
خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود آهنگ ایرانی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم vpn خرید کریو Google