הוא משלנו - גיא רגואן


 הוא משלנו - גיא רג'ואן

שם: גיא רג'ואן

גיל: 26

עיר מגורים: ירושלים

עיסוק: ראש צוות בנובה זו השנה השנייה, מנהל תכנון ושיווק של פרויקטי נדל"ן בדרום הארץ.

 

נובה ואני

אני מתנדב בנובה זו השנה השלישית. התחלתי כסטודנט באוניברסיטה העברית כיוון שרציתי לצבור ניסיון פרקטי ולבנות גשר בין האקדמיה והעולם העסקי. עם סיום הפרויקט המשכתי לשנתיים נוספות כראש צוות לאור ההזדמנות לפיתוח אישי, ניסיון ניהולי ויכולת לייצור אימפקט חברתי. מה שמיוחד בעיני בנובה הוא זהות האינטרסים שנוצרת בין הצדדים - העמותות זוכות לייעוץ מקצועי והמתנדבים מפתחים את הקריירה החברתית שלהם.

 

תרומתי כראש צוות

 כראש צוות, התוויתי את מבנה העבודה וניהלתי את צוות הסטודנטים בשוטף. בנוסף בניתי ערוץ קשר ישיר עם הלקוח וסייעתי לסטודנטים בניתוח והבנת המידע שאספו. המרכיב החשוב ביותר בעיני בעבודת ראש הצוות הוא לסייע לסטודנטים לפתח חשיבה והבנה של התמונה הגדולה - לחבר את חתיכות המידע לתובנות רחבות ומשם להסיק את אופן הפתרון הנכון של הסוגיה. 

 

החיבור עם הסטודנטים

נהניתי מאוד מהעבודה עם הסטודנטים. חנכתי סטודנטים מעט צעירים ממני, אתגרתי אותם ושיקפתי להם את ביצועיהם. על הדרך למדתי מהם המון - השקפות עולם ייחודיות, נקודות מבט מגוונות על הפרויקט, דרכי עבודה ועוד. הכי נהניתי לראות את השיפור המקצועי שלהם לאורך השנה, למשל אם על מצגת האבחון הם עבדו כמעט כחודש במעורבות גבוהה מאוד מצדי, את מצגת הסיכום הם בנו בשבועיים ובאופן אוטונומי בהרבה, והתוצאות היו נהדרות.

 

תכניות לעתיד

לאחרונה התקבלתי ללימודי MBA באוניברסיטת קולומביה אותם אתחיל בספטמבר הבא. ללא ספק, הניסיון אותו רכשתי בנובה, היקף ההתנדבות וה-network שבניתי שיחקו תפקיד מרכזי בקבלה שלי לתוכנית יוקרתית ובינלאומית שכזו. בעתיד אני מקווה לפתח את העיסוק שלי בנדל"ן בארץ ובחו"ל. אני מאמין שאמשיך לפתח את הקריירה החברתית שלי ולחפש הזדמנויות לייצר אימפקט, בעיקר ע"י מינוף היכולות העסקיות שלי למגזר החברתי.   

 

מסר למתנדבים

 ככל שתתמסרו לפרויקט כך תרוויחו יותר מההתנדבות, גם במישור האישי וגם ברמת התוצר לעמותה.

 

 


Add this to your website
 
خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود آهنگ ایرانی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم vpn خرید کریو Google