היא משלנו

שירן שחם
גיל: 26       
 
עיר מגורים: תל אביב
 
פרויקטים בנובה: פרויקט ענבל 2009-10, פרויקט השגרירים 2012.
 
מקום עבודה: מנהלת מכרזים עבור משרד האוצר בחברת ענבל.
 

אני ונובה
מאז שהייתי צעירה עסקתי בפעילות חברתית (בוגרת עמותת LEAD), לכן כששמעתי על נובה היה לי ברור מהרגע הראשון שזה מאד מעניין אותי, הן ברמה המקצועית והן ברמה החברתית. המפגש הראשון של הצוות עם ארגון "ענבל" לו ייעצנו, הצית אצלי משהו. פתאום אנחנו, צוות סטודנטים, מייעצים לאנשים בעמדות השפעה בכירות במשק בפרוייקט חברתי בתחום איכות הסביבה. היום אני פעילה במועדון הבוגרים של נובה ואחת מראשוני המשתתפים בפרויקט השגרירים.
 
המשרה בעקבות הפרויקט
המנהל איתו עבדנו מטעם "ענבל" אמר שישמח לעבוד עם הצוות שלנו, משום שנכח לגלות כי סיפקנו לו תוצרים ברמה גבוהה שאיכותה לא נופלת מזו שהיה רגיל לקבל מחברות הייעוץ המובילות במשק. מספר חודשים לאחר תום עבודתנו, המנהל הציע לי משרה באגף הפרויקטים בשיתוף המגזר הפרטי. היום אני אחראית למכרזים להקמת תחנות כח סולאריות בנגב ואני נהנית מכל רגע. זוהי סגירת מעגל עבורי, הואיל ובנובה קידמנו את מרכז המבקרים שעתיד לקום לצד אותן תחנות.

זיכרון הכי חזק מתקופת הייעוץ
ישיבות צוות לתוך הלילה ול-ע-ב-ו-ד!!! זו דינמיקה שלא הייתה לי בשום מקום אחר, כל אחד תרם 200%!
 
אתגר הכי גדול
האתגר הכי גדול בפרויקט היה לייצר ערך חברתי אמיתי במקום שהוא כלכלי מיסודו ולרתום לכך את מקבלי ההחלטות, באופן שבו הם ירגישו שהם יזמו והובילו את המהלכים.
 
תרומה של נובה
מקצועיות חסרת פשרות, עבודת צוות, חשיבה מחוץ לקופסא, העמקת השריטה החברתית, רשת חברתית איכותית. אני מאד מחוברת לארגון ולמה שמייצג ומשתדלת להמשיך לתרום ולהתנדב בנובה.
 
מה מניע אותך בתפקיד עכשיו?
אגף ה- BOT הוא הזדמנות אדירה מבחינתי. מצד אחד אני לומדת המון ברמה המקצועית-עסקית ומהצד השני הוא מאפשר להוביל מהלכים בעלי השפעה משמעותית ברמת המאקרו על החברה הישראלית. זו עבודה מאד מספקת שמלווה בתחושת שליחות.
 
מסר לסטודנטים
נובה דורש המון עבודה אבל זה שווה כל רגע, הייתי חוזרת ללא היסוס על החוויה. אני כל כך מקנאה בסטודנטים עכשיו!
 

 
*Build-Operate-Transfer - הינו סוג של חוזה למימון פרויקט שבו גוף פרטי מקבל זיכיון מגוף ציבורי כדי לממן, לתכנן, לבנות ולהפעיל מתקן ציבורי לתקופה קצובה (בדרך כלל 10-40 שנה), שאחריה מועברת הבעלות על המתקן בחזרה לידי הציבור.
 
 
 
 

Add this to your website
 
خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود آهنگ ایرانی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم vpn خرید کریو Google