משובי אמצע 2014

  


מה אתם חשבתם השנה על נובה?
תובנות מניתוח סקר אמצע שנת הפעילות 2013-2014
 
כחלק ממערך המחקר והמדידה בנובה, אשר נולד מתוך הצורך לשיפור תמידי וחתירה למצוינות, ערכנו ניתוח מקיף של סקרי האמצע בקרב כלל קהלי היעד מולם נובה פועלת: סטודנטים, ראשי צוותים, מנטורים ולקוחות. המדידה נעשית מידי שנה, בשתי נקודות זמן בתהליך היעוץ: בתחילת שנה ובאמצעה. באופן כללי, מטרות המדידה הן ליצור בסיס להערכה ולימוד לצורך שינוי והתאמה, להגדיר מה היינו רוצים להשיג לעומת מה שהשגנו בפועל, לסייע בקבלת החלטות ולהוות כלי ניהולי.חשיבותה הרבה של מדידה נובעת מכך שהיא מאפשרת לזהות חוזקות וחולשות ולבקר באופן שוטף את מאמצי השיפור שאנו מבצעים.
 
אז מה למדנו?
 
לקוחות
·         בקרב לקוחותינו, המענה לסקר היה יחסית גבוה ועמד על 70% (14 מתוך 20 לקוחות).
·         ניכרת שביעות רצון גבוהה מצד הלקוחות מהעבודה עם נובה, כש- 11 מהלקוחות בסקר העידו על כך שבטוח ימליצו על נובה לארגונים נוספים.
 
·         הערך המרכזי עליו הלקוחות מצביעים הוא "שיקוף והזדמנות לחשיבה"
·         רוב המשיבים על הסקר מאמינים כי הפרויקט יוביל לשינוי משמעותי בארגון.
 
סטודנטים
הסטודנטים בנובה נבחרים בקפידה וחשובים לנו, הם מהווים חלק משמעותי מליבת העשייה בנובה, על כן דעתם והערותיהם משמעותיים מאוד עבורנו . כמו כן, בנובה מכירים בכך כי מצויינות בשירות פנים ארגוני הנה תנאי הכרחי לשירות חיצוני איכותי עבור הלקוחות.
·         המענה לסקר בקרב הסטודנטים היה גבוה מאוד ועמד על 83% מענה.
·         נובה הצליחה להשתפר השנה בשתי נקודות  עיקריות: שיפור בשביעות הרצון של הסטודנטים מראשי הצוותים והמנטורים לעומת שנה קודמת לצד, שיפור בתרומה של הסדנאות באקדמיה למתן כלים לעבודה בפרויקט.
·         מתוך הסקרים, זוהתה הערכה נמוכה יחסית למערך הידע של נובה. נובה עושה מאמצים כעת לייעל מערך זה ולהנגיש כלי עבודה, חומרים תיאורטים, ופרויקטים מהעבר באופן זמין, נגיש ונוח.
·         הערכים הבולטים שזיהינו שהסטודנטים מפיקים מהפרוייקט: ערך מקצועי- עבודת צוות, יכולת ניתוח, דיוק לצד ערך חברתי- חשיבות המגזר השלישי, תרומה לקהילה, הכרות עם המגזר השלישי.
 
ראשי צוותים
·         המענה לסקר היה נמוך יחסית ולכן המסקנות נלקחות במידה מוגבלת ( 56% מענה ), ענו 13 רצ"ים מתוך 23
·         קיימת קבוצה משמעותית של 6 ר"צים שהעידו כי החוויה בנובה עלתה על הציפיות שלהם והם היו ממליצים לחברים
·         שביעות רצון גבוהה סך הכל ונכונות גבוהה להמליץ להתנדב בנובה.
·         הערך המרכזי שראשי הצוותים מעידים עליו הוא התפתחות מקצועית.
·         בלטו שתי נקודות לשיפור בהערכות ראשי הצוותים: הצורך בהגדרות תפקידים ברורות יותר בצוות הניהולי לצד הצורך בשיפור מערך הידע והסדנאות.
 
מנטורים:
·         אחוז המענה לסקר נמוך, ועומד על 45% (9 מתוך 20 מנטורים) ולכן המסקנות נלקחות במידה מוגבלת. נובה שמה לעצמה למטרה להגדיל את אחוז ההיענות אצל המנטורים.
·         נראה שהמנטורים מרוצים מעשייתם בנובה, 4 מנטורים ציינו כי הפעילות הינה מעבר לציפיות שלהם וסך הכל שביעות הרצון גבוהה מאוד.
 
 
אנו מודים מקרב לב לכל מי שהקדיש מזמנו, וענה על השאלונים. דעתכם חשובה לנו מאוד, ועל כן תודה!
 
 
 

 


Add this to your website
 
خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود آهنگ ایرانی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم vpn خرید کریو Google