נובה בונה קהילה

  


נובה בונה קהילה
 
"Communities are the ground-level generators and preservers of values and ethical systems.”
John Gardner
 
בוגרי נובה היקרים,
 

 

במהלך השנה האחרונה דובר רבות על נושא יקר לליבכם- עליכם. מטה נובה והמתנדבים עובדים על רעיונות ודרכים לבנות ולתחזק קהילת בוגרים חזקה ופעילה שמספקת ערך; לא רק לפעילות העמותה, אלא גם ובמיוחד- עבורכם.
בחודשים האחרונים, במקביל למחקר והתייעצות עם גורמים מקצועיים בנושא בניית קהילות,  זרוע השיווק של נובה בשיתוף זרוע קהילת בוגרים, עמלים על תוכנית שיווק מקיפה. מטרת התכנית היא למנף את הכוח שלנו כקהילה ולייצר עבור כולנו מקום בו נוכל לקבל ולספק ערך אמיתי ברמה האישית, המקצועית והחברתית.
לשם כך, אנחנו שמחים להכריז על פתיחת קבוצה ייעודית בפייסבוק עבור הקהילה שלנו. פתיחת הקבוצה מהווה יותר מבחירת ערוץ תקשורת- היא מסמלת תפיסה. בבסיס התפיסה הזו עומד עקרון חשוב אחד-  השקעה בקהילה של נובה הינה ההשקעה הטובה ביותר שאנו יכולים לעשות כדי לקדם את העשיה החברתית בישראל. קהילת נובה משופעת באנשים ערכיים, מוכשרים ומנוסים. כל מה שנותר הוא לספק את הפלטפורמה המתאימה בשילוב עם הידע המתאים, כדי שכל הפוטנציאל הזה ימומש. וכאן בדיוק נכנסת קבוצת הפייסבוק- זוהי הפלטפורמה בה אתם מוזמנים לכתוב, לשתף ולייצר שיח על כל נושא בעולם.
מה זה אומר בפועל ?
הקהילה תנוהל על ידי זרוע השיווק של נובה, אבל השיח בה יהיה פתוח וזמין לכולכם, כך שהצלחה תהיה תלויה לגמרי בכם.
אנחנו כמובן נדאג להעשיר אתכם בתכנים מעולמות תוכן שונים (המגזר השלישי, עסקים, יזמות, אסטרטגיה, שיווק), לסייע לכם לייצר קשרים חדשים והכי חשוב- לשלב ולהעצים אתכם בכל הקשור לפעילותכם החברתית.  
בימים הקרובים אתם תקבלו הזמנות להצטרפות לקבוצה החדשה שלנו. אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק פעיל במרחב האינטרנטי של הקהילה הקטנה והמשפיעה שלנו. קבוצת הפייסבוק היא בראש ובראשונה עבורכם, ובידיכם הפוטנציאל להפוך אותה למקום פורה, ייחודי, מקורי ויוקרתי, שעצם הנוכחות בו מספקת יתרון עצום לכל אחד ואחת מאיתנו. איך עושים את זה? פשוט- מספקים ערך לחברים שלכם. הצעות עבודה, מחקרים רלוונטיים, הזדמנויות להתמחויות, סדנאות לקידום מקצועי ואישי או כל פוסט שאתם הייתם רוצים להתקל בו- יתקבל בברכה.
 
 
הצטרפו כבר עכשיו>>>  

 

 

 

 

מצפים לראותכם !
 

Add this to your website
 
خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود آهنگ ایرانی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم vpn خرید کریو Google