Women, Wine and Wisdom

כשנתקלתי בשם המפגש חשבתי לעצמי שזה שם מעולה לסרט מוצלח, הסתקרנתי והחלטתי ללכת. על אף שלא נכחתי בעבר באירועי קהילה, ההזדמנות לפגוש בכירות מהעולם העסקי ולשמוע את סיפורי ההצלחה שלהן, קסמה לי באותה נקודת זמן (מובטלות וחיפוש עבודה אין סופי). מעבר למפגש עם בכירות בשוק, היה חשוב לי לפגוש בוגרות נובה נוספות לדורותיהן שעברו מסלול דומה לשלי, לשמוע מה הן עברו, לאן הגיעו ולחלוק איתן את אותן דילמות.

בערב מאי חמים נפגשנו כל בנות נובה, מכל המחזורים, הגילאים והפלחים (סטודנטיות, מנטוריות, מתנדבות, מטה) בביתה של לי שמר המקסימה. מידת האינטימיות שהייתה שם בין בנות שזה עתה נפגשו, הייתה בלתי ניתנת לתיאור. פתיחות, כנות ושחרור – וזה עוד לפני היין ;)

התכנסנו במעגל אותו הובילה לא אחרת מאשר סלעית גרניט, מנכ"לית ADKIT. היא פתחה את המפגש בסיפור אישי, ובשאלה על משמעות המונח "הוויה"; מה אדם מביא עמו בהווה כדי לשפר ולהשיג את מה שהוא רוצה בעתיד. עם מונח חדש זה במחשבותינו, הנחתה סלעית סבב הצגה עצמית והיכרות בין הבנות. כל אחת הייתה צריכה להציג את עצמה ואז לספר איזו הוויה היא מכניסה לחיים שלה, על מנת להשיג את המטרה הבאה שלה. סלעית סיפרה כי עם השם הקשה אותו היא נושאת, היא הייתה חייבת להכניס לעולמה "רכות". אני שיתפתי בתהליך הארוך והמייגע של חיפוש עבודה, וציינתי שאשמח להכניס לעולמי "שלווה ונחת רוח". שלל ההוויות נרשמו על לוח, ואט אט הלוח התמלא בהמון הוויות מלאות עוצמה, תחושת יכולת ומסוגלות לממשן.

יש משהו במעגלי נשים שמעצים את הביטחון העצמי והאמונה שהכול אפשרי. הדבר מתעצם עוד יותר כשמדובר בבנות נובה שעברו מסלול זהה למסלול שלי, והגיעו למשרות ולתפקידים אליהם גם אני שואפת להגיע.

לאחר סבב ההיכרות סיפרה סלעית גרניט על עצמה ואיך לאור מה שעברה פיתחה דרך ניהול והתנהלות נינוחה בעולם עסקי רווי סטרס.

בתום המעגל לקחנו הפסקה קצרה למינגלינג, שתיית יין איכותי לצד קינוחים והזדמנות ליצור קשרים. אני, שהייתי כאמור בין עבודות באותה נקודת זמן, ניצלתי את ההזדמנות לגשת אל בכירות התעשייה ולשאול לעצותיהן בדבר השתלבות בעולם העסקי. הפלטפורמה הנינוחה שנוצרה בערב הזה, אפשרה לי לגשת אליהן בטבעיות לגמרי (בניגוד למציאות היום יומית, בה קשה יותר לפתוח בשיחה כזו). בנוסף, קיבלתי הצעה להתנדב בעמותה שאחת המנטוריות מנהלת. באותו ערב פנתה אליי גם נילי קופמן, מנהלת ה-HR מתנדבים של נובה, והציעה לקשר אותי לליאת ורון לניאדו, מנהלת תחום יישום ומדידה בנובה. בזכותן, כיום אני שותפה פעילה בנובה ומלווה תהליך מדידה בעמותות לצד ליאת.

ההזדמנויות והקשרים שיצרתי בערב ההוא שווים פי כמה מכל קורות החיים ששלחתי עד אז. לא רק שיצרתי קשרים, קיבלתי גם עצות וכלים מעשיים, תמיכה וחיזוקים חיוביים ולמדתי להכניס לחיי הוויות כדי לממש את המטרות שלי.

אני מרגישה זכות להיות בוגרת של נובה ולהיחשף לאירועים כאלו. אין לי ספק כי זהו תחילתה של חברות אמיתית.

לתמונות מהאירוע


הכותבת היא סיוון וייס, בוגרת נובה לשנת 2014, עובדת כיום כחוקרת שווקים בחברת גיאוקרטוגרפיה


Add this to your website
 
خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود آهنگ ایرانی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم vpn خرید کریو Google