הכר את הבוגרת: שני הראל

מקום מגורים: תל - אביב

גיל: 27

תפקיד: אנליסטית בקרן הון סיכון Global Target ומייסדת ויו"ר מועדון Pro Women

 נובה ואני:

"השתתפתי בפרויקט נובה בשנה ג' ללימודי משפטים ומנהל עסקים במרכז הבינתחומי הרצליה (מחזור 2012). זכיתי לקחת חלק בפרויקט יוצא דופן ופורץ דרך: ללוות את קרן דואליס בתהליך בניית מודל שמודד תשואה להון חברתי. קרן דואליס להשקעות חברתיות היא עמותה הפועלת לקידום מטרות חברתיות באמצעות השקעה וליווי עסקים חברתיים בתחום הכשרה ותעסוקה של אוכלוסיות מוחלשות. דואליס שואפת לסייע לעסקים חברתיים שמוקמים למטרות רווח אבל מוותרים על מיקסום הרווח הכלכלי לטובת הפעילות החברתית, ומאמינה כי ניתן לחתור לאיזון בין מטרותיו החברתיות של העסק החברתי לבין מטרותיו העסקיות. הייתה שנה מאד מעניינת ומאתגרת בליווי של מיכאל צרפתי, ראש הצוות, והמנטור, אלי מזרוח."

 זכרון הכי חזק מתקופת הייעוץ:

"יש לי שני זיכרונות משמעותיים משנת נובה שלי שהשאירו עלי חותם. הראשון היה בנסיעה לקפה רינגלבלום במהלך הפרויקט. הקפהשהוקם על מנת לתת מענה מקצועי לנוער בסיכון בבאר שבע. הנסיעה הזו "אילצה" אותי לצאת מהבועה. הבנתי שאולי למראית עין נכנסתי לעוד בית קפה-מסעדה, אבל בעצם נכנסתי לארגון שמספק תקווה לבני הנוער מרקע קשה שעובדים בו. 

הזיכרון השני שלי הוא מערב הצגת התוצרים בו נפגשנו עם חנוך ברקת, יו"ר קרן דואליס. אני אף פעם לא אשכח איך בזמן ההצגה שלנו את המחקר, הוא פשוט התחיל לדמוע. כל הנוכחים בחדר כל כך התרגשו, גם אני. כשהתחלנו לעבוד עם דואליס הציפיות שלנו היו שונות מאוד. חשבנו שאנחנו באים רק לייעץ, אבל בפועל, התוודענו לעולם חדש שנולד בעולם החברתי."

 תרומה של נובה:

"נובה גרמה לי להבין שאני יכולה לעשות דברים שלא היה לי מושג שיכולתי. בנייה של מודל אקסלי כבד בפעם הראשונה, ולהצליח בכך. ראש הצוות והמנטור העניקו לי כלים: מהם למדתי על חשיבות עבודת הצוות והידיעה ששילוב עסקי וחברתי אפשרי."

 מסר לסטודנטים

"נובה היא חוויה מדהימה שאין דומה לה באקדמיה. חוויה שנותנת ניסיון פרקטי ועבודה עם אנשים יוצאי דופן שמלווים אותך גם אחרי שהפרוייקט נגמר, וזה לא דבר מובן מאליו. העבודה מרתקת כי סוף-סוף אפשר להתנסות במשהו פרקטי, שהוא לא אקדמי. בהרבה ראיונות עבודה אני מזכירה את נובה, דווקא בגלל הייחודיות והשונות של פרויקט נובה בתוך העולם האקדמאי."

 קריירה חברתית

"במהלך לימודיי במרכז הבינתחומי הרצליה הקמתי את מועדון Pro Women שמסיים כיום את שנת הפעילות הרביעית עם למעלה מ-250 בוגרות. במסגרת התכנית נפגשות סטודנטיות מצטיינות ונשים משפיעות ומובילות בתחום הכלכלה והחברה, לשעה וחצי של שיחה אינטימית על עבודה, קריירה ושילוב חיי משפחה. כיום התכנית גדלה והתפצלה לשני ענפים: חברתי-ציבורי ועסקי-הייטקי. לפני שנה הוקם מועדון בוגרות פעיל ביותר שמקיים מספר מפגשים במהלך השנה."

 הכותב הוא ניר צ'רניאק, בוגר נובה 2012-2013. עורך דין ופעיל חברתי


Add this to your website
 
خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود آهنگ ایرانی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم vpn خرید کریو Google