נובה בפרויקט מיוחד לחיזוק קהילות הבוגרים

נובה בפרויקט מיוחד לחיזוק קהילות הבוגרים

לא הרבה מחברי הקהילה שלנו יודעים, אבל השנה עשינו בנובה פרויקט מיוחד. בפעם הראשונה צוות של נובה לא עבד עם עמותה אחת ועזר לה בפתרון שאלה ניהולית, אלא לקח על עצמו לקדם תחום שלם במגזר השלישי בישראל.
הפרויקט שבחרנו היה ניהול קהילות בוגרים בישראל. הרציונל מאחוריו היה שבמקום לעבור עמותה עמותה ולפתח עבורה כלים לניהול קהילת הבוגרים שלה, אנחנו יכולים לבנות כלים ניהוליים גנריים שיעמדו לרשות עמותות אשר רוצות לפתח קהילות בוגרים. ונדמה שלא טעינו, התברר לנו בדרך שארגונים כמו LEAD, עתידים, חותם וגם נובה עצמה, שואלים את עצמם שאלות מאוד דומות בנוגע לדרך האפקטיבית ביותר להפעיל את בוגרי התוכניות שלהם ולבנות קהילות משפיעות לטווח ארוך.

אז צוות מופלא מאוניברסיטת בן גוריון עבד במשך שנה עם יותר מעשרים עמותות ומספר פילנתרופים כדי להבין את השאלות שמטרידות עמותות שרוצות להקים קהילות בוגרים. איך צולחים את שלב ההקמה? איך מנהלים את הקהילה בשוטף? איך מודדים הצלחה?

את התוצרים של הצוות תוכלו לראות כאן ואתם מוזמנים להפיץ אותם לעמותות שאתם מכירים ושמתמודדים עם צורך דומה.

הפרויקט גרם להתלהבות כל כך גדולה עד שהוא פורסם בניוזלטר "שימושי לשלישי" והגיע ליותר מעשרת אלפים קוראים במגזר השלישי. תודה לליאור ברגמן סטודנט בצוות אשר כתב את הכתבה.

בתקווה לעוד הרבה פרויקטים חדשניים ומשפיעים
הדס גבאי
מנכ"ל נובה
 


Add this to your website
 
خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود آهنگ ایرانی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم vpn خرید کریو Google