ניוזלטר אוגוסט 2015

 

newsletter_12
facebook-logo-1
linkedin-icon-small
pink-long
חברי קהילה יקרים,
 
כל שנה מפתיע אותי מחדש עד כמה לנובה יש מקום בחיי.
בין העבודה, הזוגיות והעבודה, יש לי תמיד זמן פנוי לעוד קצת נובה. קצת מזכיר קיבה נפרדת לקינוח. אלו מאיתנו שכבר נדבקו בחיידק החברתי, יודעים שמעבר לצעדה אחת או שתיים, ולינה ארוכה באוהל על שדרות רוטשילד, כאן הם באמת יכולים לתרום (ואני ממליצה להם להצטרף אלי).

נובה היא משפחה, קטנה ואיכותית, ולראות באירוע סוף השנה שקף מלא בתינוקות, מסמל גם את ההתבגרות שלנו ושל הפעילות שלנו.

מהתבגרותה של נובה ניתן להתרשם דרך השינויים שעוברת העמותה וגם דרך פרויקטים חדשים כגון פרויקט המדידה ופרויקטי רוחב כמו ניהול מבוסס נתונים. השנה, עזרה נובה למגוון עמותות לקחת צעד אחד קדימה ואנו מקווים שתוכלו ליהנות מהעשייה שלנו דרך הניוזלטר.
 
רק בשורות טובות (ואנחנו בהחלט זקוקים לכמה),
יעל גולן, זרוע שיווק

 
grey-short 6
goals and indicators 2 קובעים מדדים ומודדים יעדים 
בתור יועצת, אחד האתגרים המהותיים, שאני והעמיתים שלי, מתמודדים איתו, הוא כיצד להדגים ללקוח את השפעת תהליך הייעוץ על הארגון. אם נחשוב על זה לרגע, זה אמור להיות קל, לא? הלקוח קרא לנו. מטרת הייעוץ ברורה. עבדנו קשה, אנחנו והלקוח; סיימנו פרויקט, יש תוצרים. אז מה הבעיה? לכתבה המלאה.
grey-short 6
i have a feeling יש לי תחושה שהפעם זה באמת הולך לקרות
ערב יורד על בסיס שיזפון במהלך אימון מילואים. הקל"ג רוקח לחבר'ה קפה שחור חזק והקמב"ץ ואני פותחים בשיחה צדדית. הוא, עו"ד ואני, סטודנט למשפטים. במהלך השיחה, נזכר בפרויקט שעשה במהלך התואר שלו וממליץ בחום "נובה, נובה זה טוב, תעשה נובה".לכתבה המלאה.
grey-short 7
let the data תנו לנתונים לעזור לכם לנהל
בשנים האחרונות, מושגים כמו ניהול ידע תופסים מקום מרכזי בשיח המגזרי. ההבנה כי אימפקט חברתי יכול להיות אפקטיבי ויעיל יותר אם הוא מבוסס על ניהול מבוסס נתונים גורמת למנהלים רבים במגזר השלישי להשקיע בו. לכתבה המלאה.
grey-short 6
the truth 2 העולם המסתורי של חברות הייעוץ
עד שהכרתי את נובה, עולם הייעוץ היה זר לי. מדיי פעם שמעתי עליו אבל לא באמת ידעתי על מה מדובר. כשקיבלתי את המייל מצוות קהילת בוגרים שהזמין ליום זרקור, שמחתי. חשבתי שזו ההזדמנות שלי לשאול שאלות ואולי סוף סוף לקבל תשובות. לכתבה המלאה.
משרות לבוגרי נובה 
 
 

 
pink-long 2
 
פרויקט נובה,
ת"ד 39731, ת"א 61397

 


Add this to your website
 
خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود آهنگ ایرانی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم vpn خرید کریو Google