איך זה עובד?

 פעילות הייעוץ של נובה מובלת ע"י יועצים מחברות ייעוץ מובילות ומנטורים עסקיים המסייעים (בהתנדבות) בניווט הפרויקטים להצלחה. נובה מציעה לכם לממש את הידע המקצועי שלכם בעשייה חברתית משמעותית ומועילה. 

ההגיון של נובה פשוט – בדומה לחברה גם ארגון חברתי או עמותה מספקים מוצרים ושירותים, מפעילים עובדים ומתנדבים ומנהלים תקציבים במיליונים. מדוע אם כן לא נוכל לייבא מתודות עסקיות מוצלחות למגזר החברתי על מנת לשפר את היכולת של הארגונים החברתיים להפיק את המקסימום מהמשאבים שלהם. מימוש המודל מחבר בין סטודנטים מצטיינים מתחומי הניהול בהובלה של יועץ מתנדב ומנטור עסקי בכיר לצוות אחוד המספק שרותי ייעוץ עסקי לארגון חברתי במשך שנה אקדמית אחת. הפרויקט נתמך ע"י המוסדות האקדמיים המובילים בישראל.
מאז הקמתה נובה הפעילה מאות סטודנטים בכל רחבי הארץ וסיפקה שירותי ייעוץ למעל 100 עמותות וארגונים חברתיים. הטמעת מתודות עסקיות המותאמות למגזר החברתי הוכיחה את עצמה. 
התנאי להצלחה של נובה הוא היכולת שלה לספק מוצר ייעוץ איכותי העומד בסטנדרטיים מקובלים. אין לנו ספק שעמדנו במשימה הזאת בעיקר בזכות אנשי המקצוע המעולים המלווים את נובה מיום הקמתה ומובילים את צוותי הייעוץ בהתנדבות.


ראשי צוותים
נובה מחפשת יועצים מתחומי הניהול, אסטרטגיה, כלכלה, משפט וחדשנות לפעילות משותפת על בסיס קבוע. 
אם הגעתם עד פה אתם ודאי מבינים שהמודל של נובה עובד. יתר על כן, המודל של נובה באמת יכול למנף שינוי במעגלים רחבים במדינה שלנו. העשייה בנובה, למרות שיש בה יתרונות רבים ומגוונים, כמו למשל, חשיפה לאנשי עסקים מובילים בתחום, תוספת מרשימה ומשמעותי לקו"ח ועוד, היא בעיקר עשייה חברתית משמעותית ודרך מעולה לתרום לחברה. 
את נובה מוביל צוות צעיר של אנשי מקצוע מנוסים המקדישים את מרצם ואת זמנם לקידום החברה בישראל. אנחנו מזמינים אתכם להשתלב בפעילות נובה ולגלות עמותה מדהימה, עם אנשים מעולים שכיף לעבוד איתם.
 

מנטורים
מנטור בצוות בנובה מלווה ותומך בהנהלת העמותה בהנעה, הטמעה ומינוף השינוי הנגזר מפעילות צוות הייעוץ. הידע העסקי, העדכני, התובנות, והניסיון הניהולי העשיר שמנטור מביא איתו מהווים מקור עוצמה חיוני למנכ"ל עמותה בבואו להוביל (לעיתים בפעם הראשונה) תהליך שיפור בארגון שלנו. המנטור מהווה עמית- שותף עימו יכול המנכ"ל להתלבט, להתייעץ, לטפל בהתנגדויות ולהפעיל חשיבה ארוכת טווח. ההתנדבות בתפקיד זה היא רציפה ומצריכה כ- 5-6 שעות בחודש במהלך שנת הפעילות (אוקטובר- יוני). לא מעט מהמנטורים של נובה ממשיכים לשנת התנדבות שניה ושלישית איתנו ומביעים סיפוק רב.


Add this to your website
 
خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود آهنگ ایرانی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم vpn خرید کریو Google