נובה מחברת בין בוגרים למעסיקים
 
בשנת 2011 הושקה קבוצת לינקדאין של מועדון הבוגרים במטרה לקשר בין בוגרי נובה, ובין היתר לסייע במציאת עבודה. הקבוצה מציעה חיבור בין בוגרי נובה למעסיקים מהעולם העיסקי והחברתי, המתאפשר לאור המוניטין והקשרים הרבים שהצליחה נובה לבסס לאורך השנים. הקבוצה, הפתוחה רק לבוגרי נובה, כבר מונה כ-400 חברים ומתחילת השנה פורסמו בה כ-40 משרות, מתוכן כ-80% מהן מהמגזר העסקי ו-20% מהמגזר השלישי.

 

"אנו יודעים כי הבוגרים שלנו הם מצויינים ומצטיינים. ככאלו, הם חווים מוביליות תכופה בעולם העבודה ומחפשים בתדירות גבוהה את המקום התעסוקתי הבא שלהם" אומרת הדס גבאי לרום, מנכ"ל נובה. "בגלל הרקע המקצועי המצטיין שלהם ולצד האלמנט החברתי, הם מאוד מבוקשים בקרב מעסיקים, חלקם שותפים שלנו במגזר העסקי. לעשות פה את החיבור היה ממש מתבקש".
 
תמי ברינר, ראש מערך הגיוס בשלדור: "אנו בשלדור תמיד שמחים לקבל פניות מבוגרי נובה המבקשים להצטרף לשורותינו. במהלך השנים נחשפנו לבוגרים רבים אשר משלבים יכולות אישיות ובינאישיות יוצאות דופן, יחד עם חוש אחריות חברתי מפותח ורצון לתקן ולשפר את הסביבה שבה הם פועלים וחיים. אלו הם מרכיבים שמהם אנו יודעים לרקוח יועצים אסטרטגיים מעולים. בנוסף לכך, ההתנסות הפרקטית בקורס מאפשרת לסטודנטים לטעום מעולם הייעוץ, ולהגיע אלינו חדורי מוטיבציה ומצוידים בהיכרות עם האתגרים הכרוכים בייעוץ."
 
עופר טבח, שהחל השנה להתנדב כראש צוות בנובה, עבד עד לפני חצי שנה כיועץ בחברת הייעוץ האסטרטגי שלדור. החיבור של עופר לעולם החברתי עבר תחילה רק דרך פרויקט הייעוץ בנובה – הוא הוביל את פרויקט "מכוון ייחודיות לבתי ספר" עבור מחלקת החינוך של עיריית רמת גן, וצוותו אף זכה בפרויקט הארצי המצטיין של נובה לשנת 2012. עם הזמן הרגיש עופר כי הוא מחפש תכנים חברתיים משמעותיים גם במקום עבודתו. "זה לא פשוט ליוצא שלדור למצוא מקום עבודה מעניין ומאתגר במגזר השלישי. היה לי הכי טבעי לפנות לנובה ולברר אם הם שמעו על משהו". המאמץ אכן נשא פרי, ודרך נובה נעשה חיבור בין עופר לבין ליאור שטרסברג, מנכ"ל המשקם*. עופר עובד בחברה בתור עוזר מנכ"ל מאז אפריל האחרון.
 
דוגמאות לבוגרי נובה אשר השתמשו בקבוצת הלינקדאין למציאת עבודה:
  • דודי לוי - אנליסט של אג"ח קונצרנים בתבור כלכלה ופיננסים
  • נעמה שמיר - מחלקת הטרייד מרקטינג באוסם
  • לינור לשם- יועצת בחברתAviv AMCG
  • יועד סמולנסקי- אנליסט עסקי בשלדור
  •  

 

לפרסום משרות דרך נובה ניתן לפנות ליהודית אדלר, מנהלת הפעילות המקצועית בנובה.

 לקבוצה: linkedin2 2  


*חברת המשקם אשר בבעלות ההסתדרות הציונית העולמית ומשרד הרווחה והשירותים החברתיים מהווה מאז 1958 מסגרת תעסוקתית שיקומית לכ-2,700 עובדים בעלי מוגבלויות.

 


Add this to your website
 
خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود آهنگ ایرانی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم vpn خرید کریو Google