תוכניות חוץ

אודות 
עמוד תוכניות ההמשך של נובה נולד מתוך מטרה למצוא אפיקי מעורבות חברתית אפקטיבית שיכולים להתאים לבוגרי נובה . בקהילת הבוגרים של נובה יש למעלה מ 740 אנשי עסקים צעירים בעלי מאפיינים ייחודיים כאנשי עסקים צעירים מובילים ומצטיינים המגיעים למקומות ההשפעה עם אוריינטציה חברתית ורצון לתרום ולהשפיע על פעילות חברתית. 
מודל ההשמה החברתית של נובה מושתת על הקונספט של קריירה חברתית: עשייה חברתית משמעותית ומתמשכת אותה מפתח איש עסקים במקביל לקריירה המקצועית שלו. הפעילות החברתית מלווה את הקריירה המקצועית. ככל שאדם מתפתח בעולמו המקצועי, בעמדות השפעה, ברכישת ידע וכישורים, בביסוס כלכלי, כך יש בידו לפתח את הקריירה החברתית שלו ולהתאים אותה למגוון הכלים שברשותו. נובה רואה במושג "קריירה חברתית" תשתית ערכית מעצבת שיח ובעלת פוטנציאל לבניית קהילה משפיעה השזורה בעמדות מפתח בחברה הישראלית. 
התוכניות המוצגות בעמוד זה הינן תוכניות נפרדות מנובה המופעלות על ידי ארגונים מובילים במגזר החברתי והציבורי. תוכניות אלו מקדמות מנהיגות ומעורבות חברתית וציבורית בקרב צעירים מצטיינים ומהוות פלטפורמה והזמנות לבוגרי נובה שמעוניינים להמשיך להתפתח בתחום החברתי והציבורי.

פירוט תוכניות חוץ לבוגרי נובה

עולים ביחד

 העמותה מאתרת אקדמאים וסטודנטים יוצאי אתיופיה בעלי פוטנציאל מנהיגות, מקדמת השתלבותם התעסוקתית ההולמת בארגונים מובילים, מעניקה להם כלים מקצועיים להצטינות בתעסוקה ומעניקה תמיכה מקצועית ואישית תוך חיבור המשתתפים למנטורים בכירים מתנדבים ולרשת חברתית ענפה ומקוונת

לפרטים נוספים

חותם

 חותם היא תכנית לפיתוח מנהיגות, הפועלת בפריפריה ובשולי הערים ומקדמת שוויון הזדמנויות בשדה החינוך. חותם מגייסת צעירים איכותיים, בעלי חזון ומוטיבציה להטביע חותם כמורים ולהעניק חינוך איכותי לתלמידים בפריפריה החברתית והגיאוגרפית בישראל. חותם מעניקה ל'חותמיסטים' הכשרה ייחודית המוכרת במל"ג, דואגת לשבצם בבתי הספר ומלווה אותם לאורך תקופת ההוראה ולאחריה. ליווי זה נועד להכשיר ולפתח אותם כאנשי חינוך המחוללים שינוי בכיתה, בבית הספר ובחברה. 

לפרטים נוספים

עמותות עם הזדמנויות למעורבות חברתית

רוח טובה

“רוח טובה” מהווה כתובת לכל אדם, קבוצת אנשים או ארגון המבקשים להתנדב ולתת, ולכל יחיד, ארגון וסביבה הזקוקים לסיוע. אנו מאמינים כי בכל אחד מאיתנו קיימים מאגרי כוח כבירים ורצון לחלוק את הטוב שבו ולהעניקו לאחרים. אם כל אדם ייקח על עצמו אחריות לשפר את איכות חייו וסביבתו – בהתאם לנהיית לבו וליכולותיו – תהיה לכולנו חברה טובה יותר.

לפרטים נוספים

המשמר החברתי

 המשמר החברתי צמח מתוך תנועת המחאה בסוף קיץ 2011 במטרה לדאוג לנוכחות אזרחית רציפה ועיקשת בכנסת, לחזק את בית הנבחרים אל מול לחצי ההון ולהזכיר לח"כים שהציבור לא שכח את תביעתו לצדק חברתי. המשמר החברתי פועל באמצעות משקיפים אשר מגיעים לכל הדיונים שקשורים לצדק חברתי ושוויון אזרחי, צופים, מדווחים, ולאחר שצברו ניסיון גם מתחילים להעלות שאלות בוועדה. עדויות המשקיפים, ובהן מידע חיוני על תפקוד הכנסת, מתפרסמות באתר ובדפי הפייסבוק של העמותה, ואף עושות את דרכן אל התקשורת המסחרית. פעילות השטח הזאת היא גם הבסיס לפרויקטים מיוחדים של המשמר, כמו "המדד החברתי" המדרג ח"כים ומפלגות לפי הצבעות בחוקים חברתיים וכלכליים.

אם גם אתם רוצים לקחת חלק בפעילות המשמר החברתי ולהשפיע, האפשרויות רבות ומגוונות. 

לפרטים נוספים

יוניסטרים

 תוכנית "מכשירים היום את מנהיגי העתיד"

תוכנית "מכשירים היום את מנהיגי העתיד" של עמותת יוניסטרים עוסקת בהכשרת בני נוער למנהיגות עסקית וחברתית. תוכנית יוניסטרים מכשירה בני נוער להתמודד עם מורכבותה של המציאות הכלכלית-חברתית של עולם העסקים וההי-טק בישראל, תוך פיתוחם כמנהיגים בעלי מודעות חברתית וקהילתית. במסגרת הכשרה מלמדים את המשתתפים כישורי מנהיגות, כלים, ידע וניסיון להתמודדות עם עולם העסקים וכן מוטיבציה למעורבות חברתית פעילה בקהילתם. כל זאת נעשה תוך הדגשת תפיסת עולם דמוקרטית וערכים של כבוד הדדי וסובלנות.
יוניסטרים מחפשת אתכם: אנשי עסקים צעירים, מומחים ויזמים מובילים בתחומם במשק הישראלי –להענקת הכשרה בתחומים השונים שלניהול עסקים לחניכי התוכנית.

לפרטים נוספים
خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود آهنگ ایرانی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم vpn خرید کریو Google