עמותת נובה: מקצוענות מתנדבת
  
החזון של נובה
נובה תפעל לקדם תשתית מקצועית מעולה בארגונים חברתיים על מנת שאלה יוכלו לממש את החזון והעשייה החברתית שלהם באופן מועיל ויעיל.

המטרות שלנו
 
נובה היא עמותת מתנדבים ארצית שפועלת בשני צירים משלימים, ייעוץ לארגונים חברתיים ופיתוח קריירה חברתית בקרב פעיליה. מוקד הפעילות של נובה הוא מתן שירותי יעוץ לארגונים חברתיים. צוותי הייעוץ מורכבים מיועצים מתנדבים (מפירמות מובילות)  המשמשים כראשי צוותים, אנשי עסקים בכירים המלווים את תהליך הייעוץ כמנטורים וסטודנטים מצטיינים. המודל הייחודי של נובה מנגיש ידע ויכולות מקצועיים מעולים בעלות סמלית לארגונים חברתיים, מחבר את המגזר העסקי-מקצועי לעשייה חברתית דרך היתרון היחסי שלו ומנתב את הדור הצעיר, להשתתפות פעילה בחברה תוך שילוב של התנסות עסקית ומעורבות חברתית.
נובה מזהה את מתנדביה בעבר בהווה ובעתיד כקבוצה מצוינת, העתידה להשתלב בעמדות מפתח בחברה הישראלית. נובה רואה כשליחות להשפיע עליהם לאורך התפתחותם העסקית-מקצועית והאישית להמשיך ולגלות מעורבות ואחריות חברתית פעילה. מערך הבוגרים של נובה פועל על מנת לסייע לבוגרים לנצל את היכולות הטבעיות שלהם ואת מעמדם כמנהיגים לטובת עשייה חברתית מועילה, כחלק מתפיסה של אזרחים מעורבים ואחראים לסביבה שבה הם חיים.

מה אנחנו עושים
 
 ייעוץ לארגונים חברתיים בנושאי בנייה ומימוש של אסטרטגיה חברתית,ייעול תפעולי, אסטרטגיה שיווקית, פיתוח הכנסות עצמאיות, ופיתוח מערך מדידה.
 הפעלת רשת מתנדבים מקצועיים לתכנון, הובלה ותמיכה בפרויקטי הייעוץ וביישומם.
 פיתוח "קריירה חברתית" בקרב בוגרי נובה כיחידים וכקהילה נושאת מסר.

מה מייחד אותנו

 מנופי השפעה –. נובה היא ארגון העוסק בבניית תשתית ארוכת טווח וככזה הוא מניע שינוי במספר מישורים: עם העמותות, מתן "חכות ולא דגים" לשם פעילות אפקטיבית ארוכת טווח. עם המתנדבים, עידוד מעורבות ואחריות חברתית ארוכת טווח דרך מפגש בלתי אמצעי והתנסות פעילה. 
 עמותת מתנדבים – הפעילות של נובה מבוססת על 200 מתנדבים הפועלים באופן אינטנסיבי ומבצעים עשרות  פרויקטים כל שנה בארגונים חברתיים מגוונים. בוגרי נובה יוצרים קהילה ייחודית של פעילים מצטיינים בעלי מודעות חברתית-מקצועית גבוהה אשר רבים מהם ממשיכים ללוות את נובה ואת פעילותה.
 פרויקטים יישומיים מכווני שינוי בשטח – בזכות רשת המתנדבים והניסיון הצבור בארגון, נובה מספקת לעמותות שירות איכותי התפור על פי צרכיהן, החל משלב תכנון האסטרטגיה ועד להטמעה. הדגש שלנו הוא על פרויקטים יישומיים, בעלי מדדי הצלחה ברורים, אשר יביאו לשינוי מהותי בארגון החברתי.
 למידה בין מגזרית – נובה פועלת בשיתוף עם מגזר חברתי, עסקי, ואקדמי, לכל אחד מאפיינים שונים וחזקות שונות. המודל של נובה מאפשר לכלל המשתתפים להכיר מגזרים רחוקים מהם על מאפייניהם, ולקבל הן חשיפה לערכים מקצועיים חדשים והן הזדמנות להיכרות בלתי אמצעית המבטלת מחסומים ודעות קדומות. 

 


Add this to your website
 
خرید vpn خرید کریو خرید کریو دانلود فیلم خارجی دانلود آهنگ ایرانی دانلود فیلم خرید vpn دانلود فیلم vpn خرید کریو Google